Paieška:
Pasirinkite kalbą:

Apie mus

UAB „KSDS“ (Klaipėdos saugaus darbo sprendimai) – sėkmingai dirbanti bendrovė, kurios pagrindinė veikla – darbų saugos priemonių tiekimas įmonėms esančioms Lietuvoje ir už jos ribų.

Bendrovė išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams, orientuojasi į įvairaus dydžio įmones bei organizacijas, siūlydama platų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą.

Profesionalūs, gerai išmanantys savo darbą bei įstatymus mūsų darbuotojai, turintys ne tik teorinės bet ir praktinės patirties, pakonsultuos kada ir kokias asmenines apsaugos priemones reikia naudoti.

Mes sukursime Jūsų įmonei tinkantį stilių, pasiūsime darbuotojui patogius  darbui skirtus drabužius, išsiuvinėsime norimą simboliką ir visą tai padarysime per itin trumpą laiką.

Siekdami geriau supažindinti su mūsų tiekiamomis saugos priemonėmis, galime organizuoti šių priemonių pristatymą atsakingiems  Jūsų įmonės darbuotojams.

Mūsų  parduodamos asmeninės apsaugos priemonės atitinka Europos Bendrijos Direktyvos 89/686/EEB ir atitinkamų EN standartų reikalavimus bei turi CE žymą